NEEM ALL CLEAN - Naturalny, ekologiczny koncentrat do mycia powierzchni

Neem All Clean to skuteczny i ekologiczny płyn do podłóg. Doskonale usuwa zanieczyszczenia i zabrudzenia z wszelkiego rodzaju podłóg. Naturalny środek czystości przeznaczony do mycia powierzchni lakierowanych, ceramicznych, z tworzyw sztucznych, kamienia, podłóg drewnianych oraz paneli podłogowych. Dzięki unikatowej formule nadaje czyszczonym powierzchniom połysk i blask, nie pozostawiając smug. Jest bezpieczny i bardzo wydajny. Receptura produktu oparta jest jedynie o naturalne składniki czynne takie jak: olejek z drzewa neem, olejek sosnowy, olejek cytrynowy.

  • Dzięki zawartości naturalnego olejka pozyskiwanego z „drzewa neem” posiada właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe. Dodatkowo posiada działanie repelencyjne i odświeżające. Nadaje blasku i połysku różnego rodzaju powierzchniom podłogowym.
  • Dodatek olejku sosnowego eliminuje zanieczyszczenia oraz pielęgnuję czyszczone powierzchnie. Ma przyjemny i świeży zapach, który na długo utrzymuje się w pomieszczeniu.
  • Zawartość olejku cytrynowego ma działanie przeciwbakteryjne i pozostawia długotrwały zapach i efekt świeżości.


Sposób użycia: Stosować 25 ml koncentratu na 5 l wody.


Uwaga: Ciecz ma tendencję do naturalnego rozwarstwiania. Nie wpływa to negatywnie na  właściwości płynu. Przed użyciem wstrząsnąć.


Produkt biodegradowalny. Pojemność: 1l.


Skład: środki powierzchniowo czynne, olejek z drzewa neem, olejek sosnowy, olejek cytrynowy

Nasze Wartości

pielegnacja

Wsparcie

 

Wspieramy codzienną opiekę nad osobami starszymi i chorymi, tak aby zapewnić im lepszy komfort życia

Produkty usuwające mocz oraz inne zabrudzenia organiczne; naturalny i ekologiczny koncentrat do mycia powierzchni, żel regenerująco-zmiękczający z 30% zawartością mocznika, krem ochronno-pielęgnacyjne z cynkiem, naturalny olejek do mycia ciała i pielęgnacji skóry, pianka myjąco-pielęgnująca bez użycia wody, balsam ochronno-pielęgnacyjny z cynkiem, maść łagodząco-regenerująca, żel do higienicznego mycia rąk bez użycia wody.

 

Szacunek

 

Szanujemy sytuacje Seniorów i szukamy rozwiązań poprawiających ich jakość życia.

Misja firmy Over Clean – niesienie pomocy starszym ludziom w zakresie czystości, dając im pewność, że wszelkie wymagania w zakresie higieny zostaną spełnione.  Tym samym marka przyczynia się do budowy wizerunku Państwa, czyli Seniora – wizerunku firmy bezpiecznej pod względem higieny i czystości.

Over Clean to naturalne składniki, nowoczesne technologie, skuteczne i bezpieczne receptury.

profesjonalizm
logo big

ul. Spółdzielcza 1A

98-100 Łask

phone +48 42 203 94 53

msg bok@over-clean.pl