NOVITAS - Naturalny neutralizator zapachu

NOVITAS to wysokiej jakości absorbent zapachów w sprayu, który dzięki swojej innowacyjnej technologii skutecznie pochłania i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Preparat doskonale nadaje się do odświeżania powietrza w domu, biurze czy też w samochodach. Pozostawia w pomieszczeniach przyjemną, kwiatowa woń, która na długo unosi się w powietrzu. Szybko i skutecznie niweluje przykre zapachy pochodzenia organicznego np. z kału i moczu.


Sposób użycia: Rozpylać w powietrzu lub na wodoodpornych powierzchniach.


Pojemność: 300 ml.


Skład: Aqua, Zinc Ricinoleate, Parfum, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol

Nasze Wartości

pielegnacja

Wsparcie

 

Wspieramy codzienną opiekę nad osobami starszymi i chorymi, tak aby zapewnić im lepszy komfort życia

Produkty usuwające mocz oraz inne zabrudzenia organiczne; naturalny i ekologiczny koncentrat do mycia powierzchni, żel regenerująco-zmiękczający z 30% zawartością mocznika, krem ochronno-pielęgnacyjne z cynkiem, naturalny olejek do mycia ciała i pielęgnacji skóry, pianka myjąco-pielęgnująca bez użycia wody, balsam ochronno-pielęgnacyjny z cynkiem, maść łagodząco-regenerująca, żel do higienicznego mycia rąk bez użycia wody.

 

Szacunek

 

Szanujemy sytuacje Seniorów i szukamy rozwiązań poprawiających ich jakość życia.

Misja firmy Over Clean – niesienie pomocy starszym ludziom w zakresie czystości, dając im pewność, że wszelkie wymagania w zakresie higieny zostaną spełnione.  Tym samym marka przyczynia się do budowy wizerunku Państwa, czyli Seniora – wizerunku firmy bezpiecznej pod względem higieny i czystości.

Over Clean to naturalne składniki, nowoczesne technologie, skuteczne i bezpieczne receptury.

profesjonalizm
logo big

ul. Spółdzielcza 1A

98-100 Łask

phone +48 42 203 94 53

msg bok@over-clean.pl