URINE FREE 700 ML - preparat usuwający mocz oraz inne zabrudzenia organiczne

URINE FREE to 100% biodegradowalny, bioenzymatyczny i ekologiczny środek czystości, który usuwa plamy i neutralizuje zapach moczu oraz innych zabrudzeń pochodzenia organicznego. W swoim składzie zawiera bioenzymy, które działają bezpośrednio na kryształki kwasu moczowego, usuwają zabrudzenia oraz niwelują nieprzyjemny zapach. Preparat jest bezpieczny i może być stosowany w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci oraz osoby starsze. W kontakcie ze skórą nie alergizuje i nie powoduje podrażnień. Usuwa zabrudzenia z wszelkiego rodzaju powierzchni np. z dywanów, materacy, tkanin, tapicerek, ubrań, ręczników, pościeli, podłogi, glazury, ceramiki itp.


Produkt jest dostępny w dwóch wersjach zapachowych: uniwersalnym i migdałowym.


Dlaczego warto stosować produkt URINE FREE?

  • Dzięki innowacyjnej formule produkt działa szybko i skutecznie. Doskonale radzi sobie z trudnymi do usunięcia plamami pochodzenia organicznego. Działa nie tylko powierzchniowo, ale i wnika w głąb zabrudzenia.
  • Niezależnie od powstania plamy doskonale neutralizuje przykre zapachy z moczu, kału, wymiocin itp.
  • Niejonowe środki powierzchniowo czynne usuwają plamy ze wszystkich powierzchni i jednocześnie zapobiegają zaleganiu i powstawaniu brudu.
  • Praktyczne opakowanie z atomizerem ułatwia rozprowadzanie produktu na wybrana powierzchnię.

Sposób użycia:

Nasączyć zabrudzone miejsca dużą ilością preparatu UrineFree tak, aby powierzchnia była dostatecznie wilgotna. Następnie wysuszyć. W przypadku uporczywych plam czynność powtórzyć. Na koniec usunąć pozostałości za pomocą wody i ręcznika papierowego.


Produkt dostępny w opakowaniach o różnych pojemnościach.


Pojemność: 700 ml


Skład: środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa

Nasze Wartości

pielegnacja

Wsparcie

 

Wspieramy codzienną opiekę nad osobami starszymi i chorymi, tak aby zapewnić im lepszy komfort życia

Produkty usuwające mocz oraz inne zabrudzenia organiczne; naturalny i ekologiczny koncentrat do mycia powierzchni, żel regenerująco-zmiękczający z 30% zawartością mocznika, krem ochronno-pielęgnacyjne z cynkiem, naturalny olejek do mycia ciała i pielęgnacji skóry, pianka myjąco-pielęgnująca bez użycia wody, balsam ochronno-pielęgnacyjny z cynkiem, maść łagodząco-regenerująca, żel do higienicznego mycia rąk bez użycia wody.

 

Szacunek

 

Szanujemy sytuacje Seniorów i szukamy rozwiązań poprawiających ich jakość życia.

Misja firmy Over Clean – niesienie pomocy starszym ludziom w zakresie czystości, dając im pewność, że wszelkie wymagania w zakresie higieny zostaną spełnione.  Tym samym marka przyczynia się do budowy wizerunku Państwa, czyli Seniora – wizerunku firmy bezpiecznej pod względem higieny i czystości.

Over Clean to naturalne składniki, nowoczesne technologie, skuteczne i bezpieczne receptury.

profesjonalizm
logo big

ul. Spółdzielcza 1A

98-100 Łask

phone +48 42 203 94 53

msg bok@over-clean.pl